Rahvusvaheline muusika- ja kunstihariduse konverents CFMAE-MERYC2015
5.–9. mail 2015 toimub ÌìÃÀÓ°ÊÓ Ãœlikoolis rahvusvaheline muusika- ja kunstihariduse konverents CFMAE-MERYC2015 "Mängulised kõlad – isiksus". Konverents keskendub praktilistele tegevustele eesmärgiga edendada ja tutvustada uusi ideid muusika ja kunstide hariduses ning uurib selle mõju ühiskonnas laiemalt.
5.–9. mail 2015 toimub ÌìÃÀÓ°ÊÓ Ãœlikoolis rahvusvaheline muusika- ja kunstihariduse konverents . Konverents keskendub praktilistele tegevustele eesmärgiga edendada ja tutvustada uusi ideid muusika ja kunstide hariduses ning uurib selle mõju ühiskonnas laiemalt.
Praktilise suunitlusega konverentsile on oodatud ettekannetega esinema nii teadlased, et tutvustada oma uurimistöid, kui ka lasteaia ja kooli tegevõpetajad, et tutvustada oma töökogemusi.
Konverentsi peamine töökeel on inglise keel, kuid kavas on ka mõned eestikeelsed sektsioonid, sh töötoad ja 5. õpetajakoolituse seminar, mis on suunatud tegevõpetajatele.
Konverentsile saab registreeruda ka kuulajana!
MERYCi fookuses on väikelaste (0–8 aastat) muusikahariduse (kool ja kooliväline kontekst) ja -kasvatuse interdistsiplinaarne arutelu, teadusuuringute, praktiliste tegevuste ning uute metoodikate tutvustamine. CFMAE toetab MERYCi fookust laiemas, ka kooli muusika ja kunstideõpetuse kontekstis, samuti nendega seotud interdistsiplinaarsetes valdkondades.
Abstraktide ja registreerimise tähtajad:
- 20. veebruar 2015 – abstrakti esitamise tähtaeg
- 10. märts 2015 – tagasiside abstrakti vastuvõtmise kohta
Ettekannete tüübid:
- Suuline ettekanne (teadusuuring)
- Suuline ettekanne (praktilise töö analüüs)
- Sümpoosion (osalemine ühisettekandes-arutelus)
- Posterettekanne (uuringu tutvustamine plakatettekandena)
- Töötuba-esitlus (praktiline esitlus)
Peaesinejad on prof Jaan Valsiner (Aalborgi Ülikool), prof Graham Welch (Londoni Ülikooli Hariduse Instituut), prof Tuomas Eerola (Durhami Ülikool), prof Mati Pääsuke (Tartu Ülikool), prof Stefanie Stadler Elmer (Zürichi Ülikool), prof Rūta Girdzijauskienė (Klaipeda Ülikool) ja dots Nikolaos Zafranas (Thessaloniki Aristotelese Ülikool).
Konverentsi korraldab &²Ô²ú²õ±è;°ì´Ç´Ç²õ³Ùöö²õ&²Ô²ú²õ±è; ning .
Lisateave ja registreerimine: